Thursday, 23/05/2019, 04:44

Logged in as Guest | Group "Guests"|Registration | Log out | Login

תדרי גוף
שיטת הטיפול ב"תדרי גוף" מבוססת על משוב ביולוגי של הגוף לתדר. שיטה זה מטפלת במקור הבעיות בגוף ומביאה לפתרונם בצורה מהירה ללא כל תופעות לוואי או סיכון מכל סוג שהוא.
השיטה פותחה בשנות ה-40 של המאה הקודמת והיא נמנית על שיטות הרפואה האלטרנטיבית שפותרות מגוון רחב של בעיות כגון :
  • יתר לחץ דם.
  • בעיות התמכרות מעישון ואלכוהול.
  • קשיי זיכרון.
  • מיגרנה וכאבי ראש.
  • עודף משקל.
  • הפרעות קשב ריכוז והיפראקטיביות.
  • בעיות שינה.
  • הפרעות חרדה
  • בעיות מוטוריות שונות.
ועוד....
 
שיטת "תדרי הגוף" נקלטה גם במסגרת הרפואה הרגילה. פסיכולוגים פסיכיאטרים ומרפאים בעיסוק משלבים אותה במסגרת טיפוליהם הקונבנציונליים. בשיטה נעזרים גם אנשי רפואה במגוון בתי חולים בעולם בעיקר בגרמניה ויפן.
שיטת "תדרי הגוף" פועלת על עקרון הלמידה באמצעות משוב חוזר מיידי (פידבק).  
 
מהלך הטיפול
הטיפול ב"תדרי גוף" לרוב נמשך בין מפגש אחד מספר מפגשים בתלות להבראת המטופל שבמהלכו משדר וקולט המטופל תדרים שגורמים לריפוי.
הטיפול המבוסס על תהליך "למידה" של הגוף. התהליך אינו פולשני, ללא תרופות וללא תופעות לוואי.
 
טיפול ב"תדרי גוף" לצורך שיפור הריכוז או הפחתת הפרעות קשב ריכוז והיפראקטיביות (ADHD) יכול להביא לתוצאות חיוביות בטווח הקצר.
 
רפואת התדרים
במסגרת הרפואה הקונבנציונלית מאובחנות הפרעות אלו בבדיקות מעבדה.
בד"כ אין לרופאים מושג מהן הסיבות האמתיות של המחלה אצל החולה הספציפי  או מהי מידת הפעילות התפקודית שנפגעה.
הם מנסים לטפל במחלה ע"י תרופות ולפי נהלים (פרוטוקול) קבועים.
התוצאה שמיליוני חולים הסובלים ממחלות דומות מקבלים את אותה תרופה מסוימת ללא כל אבחנה בניהם. כך קורה שחולה הסובל מתסמינים הייחודיים לו, אינו מטופל בצורה אינדיבידואלית הנחוצה לו.
במקרים רבים חולים מטופלים בו זמנית ע"י מס' תרופות, כאשר לכל תרופה ישנן תופעות לוואי, שעל מנת לנטרלן, הרופאים נאלצים לרשום תרופות נוספות. מה שגורר סיבוכים ושיבושים במערכות נוספות של הגוף. כך נוצר מעגל קסמים מסוכן. בנוסף לזה לא ניתן לחזות את אפשרות הידרדרות במצב חריף לכדי למחלה כרונית בלתי הפיכה.
התהליכים הפיזיולוגים הבסיסיים בגוף, הנם ביוכימיים ואלקטרומגנטים והם נשלטים על ידי תנודות/תדרים אלקטרומגנטיים ייחודיים לכל מערכת, איבר ועד רמת התא. לאנשים בריאים, בעלי תפקוד מערכות תקין, אופייניים תדרים תקינים אשר משתנים בהתאם לסוגי חולי וליקויים בתפקוד. כיום קיימת אפשרות יוצאת מן הכלל, בזכות פיתוח טכנולוגי מרשים ביותר בתחומי אלקטרוניקה והמחשוב, למדוד את התדרים האלקטרומגנטיים של כל מערכות הגוף ולהשתמש בהן לצורכי אבחון, טיפול, מניעה וחיזוי תוצאות הטיפול.
רפואת התדרים  השואפת לנטרל את התדרים הפתולוגיים ולהפחיתן לתדרים התקינים תוך הפעלת פוטנציאל אימונולוגי –חיסוני של הגוף. המכשיר מחליף את התדרים הפתולוגיים של המטופל ומחזיר אותן אל גופו. המטופל מגיב לאותות טיפוליות חדשות ושוב משדר את התדר שלו למכשיר. תהליך זה חזר פעמים רבות, תנודות חריגות מנוטרלות ובהדרגה חוזר לחולה איזון פיזיולוגי ואנרגטי. זו ההתחלה של השיקום הטבעי של הגוף.

השיטה מבטלת כמעט לחלוטין את האפשרות של טעויות בריפוי, כי היא משתמשת רק בתדרים פיזיולוגיים אישיים של המטופל.
במהלך הנ"ל אין שימוש במקור אנרגיה חיצוני מה שמונע טעויות וסיבוכים, מכוון שהוא משתמש בתדרים פיזיולוגיים של החולה.
לסיכום, ליתרונות של ריפוי באמצעות שיטת הטיפול ב"תדרי גוף" אפשר להוסיף גם אפשרות של שיקום גוף המטופל על ידי השפעה ביו-פיזית ולא ביו כימית. השימוש בתנודות אלקטרומגנטיות של הגוף עצמו או תנודות פיזיולוגיות אלקטרומגנטיות נוספות האופייניות לגוף בריא.
 
הטיפול מבוצע:
א. ללא תרופות  ( רעל ) כל שהן.
ב. בהתאמה מלאה עם כל אפשרויות אופטימליות של הטיפול וביחס אישי לכל לקוח.

צור קשר :
Email: 4ubest.pro@gmail.com
טלפון : 03-7446667

הטיפול ניתן ע"י ד.לסמן ברמת השרון
החל מ- 1998 בהולנד, בלגיה ולוקסמבורג ועכשיו בישראל.

 

סיפורי הצלחה

SONGS